CMS 2.0

Sieć osiedlowa INETLA - Łączymy Cię ze światem

PŁATNOŚCI KONTAKT MORTIN

Wyślij wiadomość

Masz pytanie/problem?
Wyślij e-mail.
Odpowiemy szybko i wyczerpująco!

start  » Oferty specjalne  » Promocja POLEĆ SĄSIADA

Promocja POLEĆ SĄSIADA

Poleć sąsiada - nie będziesz płacić za Internet! Każdy z Abonentów, który zachęci sąsiada (dowolną osobę zamieszkującą w obrębie naszej sieci), aby podpisał z nami umowę na usługi dostępu do Internetu na czas określony w zamian zostanie zwolniony z jednego miesiąca opłaty abonamentowej! (za każdego nowego użytkownika).

Poleć sąsiada - nie będziesz płacić za Internet!


Każdy z Abonentów, który zachęci sąsiada (dowolną osobę zamieszkującą w obrębie naszej sieci), aby podpisał z nami umowę na usługi dostępu do Internetu na czas określony w zamian zostanie zwolniony z jednego miesiąca opłaty abonamentowej! (za każdego nowego użytkownika).
Przyszły Abonent, zachęcony przez osobę korzystającą już z naszych usług powinien przy zgłoszeniu chęci przyłączenia się do sieci, podać dane osobowe polecającego (Imię i Nazwisko oraz telefon). Po podpisaniu umowy z nowym Abonentem skontaktujemy się z osobą polecającą informując ją o spełnieniu warunku promocji.
Każdy Abonent może polecić najwyżej 12 osób - zostanie więc zwolniony z maksymalnie 12 miesięcznych opłat abonamentowych.

© INETLA - Sieć Osiedlowa

http://www.siec.mortin.pl